ZNIECZULENIE MIEJSCOWE - Willow Dent
+48 884-384-404
I
Zapraszamy na wizytę po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

telefon: +48 884-384-404

Dajemy powody do uśmiechu!

Oferujemy bezpieczne i skuteczne metody wybielania zębów

więcej

Witamy w Willow Dent

Oferujemy bezpłatne konsultacje protetyczne wraz z ustaleniem indywidualnego planu leczenia.

więcej

Zdrowe nawyki buduje się od małego

Zadbaj o profilaktykę swoją i swojego dziecka - zapoznaj się z naszą ofertą

więcej

ZNIECZULENIE MIEJSCOWE

W WillowDent na Ursynowie skutecznie obalamy pokutujące wśród wielu Pacjentów przekonanie, że wizyta u dentysty i leczenie stomatologiczne nieodłącznie muszą wiązać się z przykrym bólem. Nowoczesna stomatologia i farmakologia zapewniają nam dostęp do wielu środków, które doskonale uśmierzają dolegliwości mogące wystąpić podczas leczenia zębów.

Nasi doświadczeni lekarze mają dostęp do znieczuleń umożliwiających bezbolesne leczenie tak zwykłych ubytków, jak i wykonywanie bardziej skomplikowanych zabiegów w rodzaju leczenia kanałowego, ekstrakcji zęba, wszczepiania implantów i wielu innych. Na prośbę Pacjenta lekarze znieczulają miejscowo miejsce zabiegu, dzięki czemu przebiega on znacznie bardziej komfortowo. Nie zapominamy jednak, że podanie środka znieczulającego nie jest obojętne dla naszego zdrowia i może się wiązać z mniejszymi, lub większymi powikłaniami.

Nasi lekarze doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego przed znieczuleniem przeprowadzają dokładny wywiad na temat alergii, przebytych chorób Pacjenta, przyjmowanych leków i aktualnego stanu zdrowia. Dopiero na podstawie uzyskanych informacji dobierany jest najwłaściwszy w danym przypadku, a przede wszystkim bezpieczny dla Pacjenta środek znieczulający. Wykonanie znieczulenia miejscowego, w zależności od użytego środka kosztuje 25 – 30 zł.

Willowdent Dentysta Ursynów

ADRES

ul. Nowoursynowska 161 Przychodnia NZOZ SGGW 02-787 Warszawa

REJESTRACJA

tel: +48 884 384 404

GODZINY PRZYJĘĆ:

poniedziałek: 9 - 18
wtorek: 9 - 18
środa: 9 - 18
czwartek: 9 - 18
piątek: 9 - 18

Zapraszamy na wizytę po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

WillowDent © COPYRIGHT 2016 | PROJEKT I WYKONANIE Tvórcza